top of page
indir.jpg

Kybertron teşhis ve tedavilerimizin temelini oluşturuyor. 

Kybertron'un biyorezonans cihazları ile karıştırılmaması gerekir. 

Kybertron ikiz fotonlar üzerinden çalışır, tıpkı bir radyonun ses frekanslarını veya televizyonun görüntüyü aktarması gibi, telefondan alınan ses dalgalarının kulağa anlamlı cümleler şeklinde aktrılabilmesi gibi, Kybertron size ait kayıtları fotonlar üzerinden okur ve yazıya döker.

Biyorezonans cihazlarından ayrıldığı en önemli nokta ise uzaktan teşhis ve tedavi yapabilmesidir. Resminiz üzerinde bulunan ikiz fotonlar vasıtasıyla Aura-çakra-Meridyan sisteminizi ve organ sistemlerinizi ölçebilir, Bilinçaltı kayıtlarınız, travmatik deneyim kayıtlarınız, düşünce kalıplarınız, karakteriniz, aile problemleriniz, varsa metafizik etkiler gibi yaşamınıza dair bir çok detayı okuyabilir ve şikayetlerinizi oluşturan bütün etkileri rapor edebilir. Ayrıca fiziksel bir rahatsızlık durumunda hangi organlarda sorun olduğuna dair bize ipuçları verebilir, bir sorun fiziksel olarak başlamadan önce enerji akışının nerelerde dengesiz olduğunu farketmemizi sağlayarak sağlığımız için bir an önce harekete geçmemizi de sağlar.

Biyorezonans cihazlarında olduğu gibi cihaz insanı yönetmez, aksine insan cihazı yönetir ve yüzlerce klasör içerisinden seçtiğimiz başlıkları tarayarak, ayrıca alerjik yatkınlıklarınız, jeopatik etkiler, virüs, bakteri, mantar, aşı hasarları gibi bir çok önemli bilgiyi de bize aktarır.

Yüzlerce homeopatik iksiri, bachflowers, schüssler mineralleri, esensler gibi homeopatik ilacı, istediğimiz dozajda hem resim üzerinden aktarabilir, hem ilaç olarak hazırlanmasına olanak sağlar. 

Bu nedenlerle aslında kybertron-Delta kullanımı için özel bir bilgi birikimi ve deneyim gerekmektedir. Özellikle Homeopati ve Bachflowers alanında yeterli eğitim, deneyim ve donanıma sahip olmayan kişilerin kullanımına ait değildir. Hastanın sürekli olarak denetlenmesi, homeopatik sürece hakim olunması ve gerektiği zaman dosya içeriğinin değiştirilmesi önemli konulardır. 

Hastaların bünyeleri, ağrı eşikleri, özel yaşamları, hassasiyetleri farklı olduğu için seansları gereği gibi ayarlayabilmek, hasta takibi yapabilmek, onlarla özel görüşmelere zaman ayırmak Kybertron ile çalışmanın olmazsa olmazıdır.

Kısa sürede yaptığı muhteşem etkilerle bir çok danışan ve hastamızın yaşamında önemli gelişmeler sağlamış olmakla gurur duyuyoruz. Danışan memnuniyetlerinin bir kısmını ''geri-bildirimler'' başlığında görebilirsiniz.

Kybertron bilimsel temelli bir cihaz olup, kesinlikle ezoterik bir terapi yöntemi değildir.

 

Araştırmak isteyenler için ipuçları:

1. Albert Einstein: ''ürkütücü uzaktan etki''

2. Alice ve bob adında iki cihazla yapılan deneyler

3. Cern deneyleri

bottom of page