top of page

FAUCİ ONAYLADI

Fauci onayladı! Aşılananlar, SARS-CoV-2 süper yayıcıları olmaya hazırlanıyor.


Çeviriye başlamadan önce vikipedi'den alıntı ile Fauci'nin kim olduğunu aktarayım sizlere:


Anthony Stephen Fauci 1984'ten beri Ulusal Alerji ve Enfeksiyon Hastalıkları Enstitüsü'nün direktörlüğünü yapan Amerikalı hekim ve immünolog. Ocak 2020'den beri ABD'deki COVID-19 pandemisine müdahale eden Beyaz Saray Coronavirus Görev Gücünün önde gelen üyelerinden biri.


****


Ama aşılanmış insanlar bulaşıcı mıdır?


Teoride, viral mRNA aşısı yalnızca bağışıklık sisteminin hücreleri tarafından alınmış olmalıdır. Bilimadamları her organ sisteminde, her hücrede viral RNA olduğunu söylüyorlar. Hükümetler, CDC, ilaç şirketleri, tıbbi kurumlar HEPSİ kamuoyuna, viral RNA'nın enjeksiyondan kısa süre sonra parçalanacağını ve insan DNA'sına entegre olmayacağını GARANTİ ETTİLER. Hepsi yalan söyledi!


Bu, aşılı bir kişinin enfekte olması durumunda, tüm vücut hücreleri "spike proteinler" üretmeye hazır olduğundan, hücrelerinin HIV benzeri bir virüse benzeyeceği anlamına gelir. Vücut sıvılarında, kanda, nazofaringeal bölgede ve üreme organlarında bulunan bazı insan hücreleri yayılabilir ve bu hücreler HIV virüsünün AYNI özelliklerini taşır.


Evet... Aşılananlar bulaşıcıdır! Bunun da ötesinde Nazofaringeal bölgede enfekte olmuş olan hücreler damlacık yayabilir ve böylece hava yolu ile bulaş mümkün hale gelir. Herkese aşı olması söylendi, aşının sizi varyantlardan koruyacağı, yine de enfekte olursanız hastalık sürecinin kısalacağı söylendi. Bunlardan hiç biri doğru değil!

Yeni Delta varyantı görülmeye başladığından bu yana aşılanmış insanlarda, aşılanmamışlara oranla daha fazla SARS-CoV-2 enfeksiyonu görülüyor.


Bu video, aşılıların aşısızlara benzer virüs seviyelerine veya yüklerine sahip olduğunu doğruluyor. Ancak NBC, aşılı kişilerde viral yüklerin aslında aşısız insanlardan DAHA YÜKSEK olduğunu doğrulamıştır. Bu, aşılananların aslında virüsü yaydığını doğruluyor ... varyantları üretiyorlar !!Bu ne anlama geliyor? Aşılanmış insanlarda daha düşük virüs yükleri bekleniyordu, oysa virüs yükleri aynı oranda. Aşılar onların onayladıkları şekilde etki etmiyor. YİNE HEPİMİZ ALDATILDIK! İnsanlara biyolojik bir silah enjekte ettiklerini anlamamız için daha ne kadar yalan söylenmesi gerekiyor?

BU TEMEL KONU, COVİD AŞILI SARS-COV-2 SÜPER YAYICILARIN PATOJEN BAZLI OLDUĞUNU VE ÇEŞİTLERİNİN BUNLARDAN GELDİĞİNİ DOĞRULAMAKTADIR!


08.03.2021 SHAWN PAUL MELVILLE


[https://civilianintelligencenetwork.ca/2021/08/03/fauci-confirms-the-vaccinated-are-primed-to-be-sars-cov-2-super-spreaders]

Comentarios


Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page