top of page

C*O*V*İ*D - H*I*V 'DIR VE PATENTLİDİR
SARS-Cov-2, HIV'dir ve Dr. Anthony Fauci patentleri elinde tutuyor!


İşlev Kazanımı Deneyleri # 2: SARS-CoV-2 / HIV-1 Hikayesi


Fauci'nin E-postaları gösteriyor ki, Hintli bilim insanlarını tehdit ederek araştırmalarını geri çekmeye zorlayan Dr. Anthony Fauci idi.


Ayrıca, tıp camiasının üyeleri bu çalışmayı geri çekmek için bir kampanya başlattıktan sonra makalenin geri çekildiğini biliyoruz, şüphesiz Dr. Fauci'nin olayın içerisinde olduğu şüphesizdir.


***


Anthony Fauci sivil istihbarat ağını savunuyor.


Makale, COVID-19'un, Fauci tarafından tutulan veya Fauci tarafından bekleyen patentleri içeren HIV-1 hastalığından spesifik glikoprotein 120'nin (GP120) eklenmesiyle yaratıldığını öne sürdü. Daha da rahatsız edici olan, bu 4 HIV-1 ekinin bir SARS virüsüne eklenmesinin doğal olarak meydana gelme olasılığının düşük olduğu önerisiydi. Açık olmak gerekirse bilim, COVID-19'un laboratuvarda, muhtemelen bir biyolojik silah olarak yapıldığını ve virüsün yaratıcısının bunu yapmak için GP120'yi kullandığını göstermiştir; 1990'lardaki HIV-1 döneminden Fauci'ye kadar uzanan bir glikoprotein. Bu açıklama en yıkıcı:


"Spike glikoproteinde (S) 2019-nCoV'ye özgü ve diğer koronavirüslerde bulunmayan 4 ekleme bulduk. 4 ekin tamamındaki amino asit kalıntılarının HIV-1 GP120 veya HIV-1 Gag'dekilerle aynı veya benzer olması önemlidir."

Glikoprotein 120, "spike protein"dir ve aşılardaki viral mRNA dizisi bu nedenle glikoprotein 120'yi kodlar.


Basitçe söylemek gerekirse, HIV vücutta enfeksiyon ve iltihaplanmaya neden olduğunda, dış zarında bulunan glikoprotein 120'nin insan hücrelerindeki proteinlere (alfa4 beta7 integrin proteinleri) bağlanması gerekir, bu da immün sisteminin sağlıklı hücrelere saldırmasına yol açar. mRNA aşıları ise HIV-1 genini taşıyorlar.


Bu mRNA aşı maddeleri 1978 yılında Hepatit-B aşıları ile benzer ise, yan etkileri 3 yıl içerisine yayılarak yavaş yavaş çıkacaktır. 1981 yılında, homoseksüel topluluğun ölümüne yol açan bir otoimmünal hastalık çıktı. Farmasötikler daha sonra AIDS hastaları için bir antiretroviral tedavi geliştirdi; Yaşam beklentisini artıran ancak her uygulandığında virüsü öldüren ve HIV virüsü genomunun (konağın DNA'sında yerleşiktir) birkaç hafta sonra daha fazla virüs üretmesine neden olan bir ilaç tedavisiydi bu. Bu da daha fazla ilaç ihtiyacına neden oluyordu! Yeni dünya düzeni ajandası insanlara AIDS veriyordu ve antiviral ilaçlar olmadan yaşam beklentisi 3 yıl oluyordu!


AIDS'i olan ve antiretroviral tedavi alan bir kişi yaşamını 40-50 yıl uzatabiliyordu. Fakat bu tedavinin masrafı kişi için her ay 1.800 - 4500 dolar arasında değişiyordu. Peki şimdi bütün bir ulusun HIV-mRNA aşısı ile enfekte olduğunu düşünün? Hiçbir ülke vatandaşlarına yardım edecek tıbbi altyapıya veya finansal araçlara sahip olamaz. Evet, belki bu antiretroviral tedaviler vardır fakat çoğunluk için ulaşılmazdır. SARS-CoV-2 için bir tedavi sağlayan maliyetli ilaç müdahaleleri, ülkeleri iflas ettirmek ve NWO ustalarımıza bağlılığı zorlamak için mi kullanılacak?


Spike proteinlerin toksisitesinden endişe edenler için: Zararlı olabilirler, ancak HIV gibi, esas olarak mRNA aşısını alanların alıcıları için. Spike proteinleri aşılanmış kişinin kanında aşılamadan sonra iki haftaya kadar üreme organları, beyin, omurilik, karaciğer, böbrek ve dalakta yüksek konsantrasyonlarda dolaşmaktadır. Kan ürünlerinin kullanımı, kontamine olmuş iğneler ve aşılanmış insanlarla, aşılanmadan sonra ilk 2 hafta içerisinde cinsel temasta bulunan insanlar için net bir problemdir ama yine de, saldırıya karşı savaşmak için bağışıklık sisteminiz var ve aşılanmış olanın aksine, DNA'nızda yerleşik viral genetik materyal yok. Temel olarak, SARS-CoV-2 mRNA aşısı HIV 2.0'dır.


Rubicon aşıldı ve geri dönüş yok…. "Yalan söylediniz ... çoğu öldü!" ("Rubicon'u geçmek" deyimi, geri dönüşü olmayan noktadan ileri gitmek anlamında kullanılır )
Ve Fauci bu patentleri kısıtlama olmaksızın elinde tutuyor! Bu ne anlama geliyor? Fauci, Glycoprotein 120 (GP120) ve Alpha4 Beta7 Integrins için özel olarak geliştirilmiş olan, belirli hastalığa neden olan reaksiyonları etkisiz hale getirmek veya "engellemek" için kullanılabilen "antagonistler" veya ilaçlar üzerinde patente sahiptir.


Ayrıca, SARS-CoV-2 enfeksiyonlarını veya SARS-CoV-2 mRNA aşısının neden olduğu yan etkileri tedavi etmek için kullanılabilecek ilaçlar geliştiren ilaç şirketlerinden milyonlarca telif hakkı kazanacak!


Basitçe söylemek gerekirse, Fauci & Company, özellikle GP120 ve A4B7 integrinlerini hedeflemek için üretilen TÜM VE TÜM İLAÇLARIN haklarına sahiptir; 2006 yılında verilmiş ve 2031 yılında sona erecek bir patent. Ne kadar pratik değil mi!?


Dr. Anthony Fauci bu araştırmayı neden bilerek sabote etsin? Fauci, SARS-CoV-2 virüsünün bir laboratuvarda yapıldığını ve yaratılmasında suç ortağı olduğunu bildiği için olabilir mi?


Bir adım ileri gidelim...Fauci, SARS-CoV-2 virüsünün üretimi için "işlev kazanımı" deneyleri için Çin'e glikoprotein 120 ... diğer adı ... "spike proteini" dizisini teslim etmiş olabilir mi? Sonuçta patent ona ait! Şimdi farma devleri, Glycoprotein 120 patentine dayanan bir SARS-CoV-2 aşısı yapıyor! HIV virüsü gibi çalışan ve AIDS gibi otoimmünal hastalıklara sebebiyet veren bir aşı!


Fauci lisans ücretlerini topluyor mu? Şeytani ... değil mi?Dr. David E. Martin tarafından hazırlanmış bir "Fauci / COVID-19 Dosyası" raporu, SARS koronavirüsünün bazı yönlerini kontrol etmek için özel olarak dosyalanmış 5.100'ün üzerinde patent ve patent başvurusunu listeliyor ve hem de Fauci'nin talimatları doğrultusunda hareket eden NIH üzerinden! (NIH = Amerika Birleşik Devletleri Sağlık ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı ulusal sağlık enstitüsü!)


NIH ve devlet araştırma enstitüleri ve üniversite araştırma programları, Farmasötik Devlerin Ar-Ge kurumsal kollarından başkası değildir! Amerikan vergi mükellefi tarafından finanse edilen her şey, Fauci dümende! Fauci, patentli HIV glikoproteinlerini dünya nüfusuna tanıtıyor ve otoimmün hastalıklar yaratıyor, hükümetler ve orduları ise karşı çıkanları zorlamak için bekliyor!


Corporate America sizin babanız ve ... cenaze levazımatçınız!


26.07.2021 SHAWN PAUL MELVILLE

https://civilianintelligencenetwork.ca/2021/07/26/sars-cov-2-is-hiv-and-dr-anthony-fauci-holds-the-patents/


Comments


Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page